Web stranice unutar e-zadar grupacije:

eZadar Forvm  

Vrati se   eZadar Forvm > Zadarske ćakule > Trash Forvma

Trash Forvma Prebačene teme iz drugih forvma kojima tamo nije bilo mjesto

Odgovori

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 07.09.2009, 21:41
nolda nolda je odsutan trenutačno
Gost

Nivo Reputacije: 0
nolda je na pravom putu
Wink Zašto su starija žena i mlađi muškarac idealna kombinacija

Quote:
Ključna stvar je iskustvo. Nakon trideset i neke godine, žene su već promijenile određeni broj partnera, susrele su se s ugodnim, ali i manje ugodnim situacijama. Iza njih su različiti ljubavnici koji su zahtijevali različite pristupe. Nakon svega toga žena je stekla određeno iskustvo i znanje koje sada može primijeniti na svome mlađahnom ljubavniku. Mlađa žena možda ima čvršće tijelo, ali starija žena svome će mlađem ljubavniku znati priuštiti nenadmašno seksualno iskustvo....

http://www.tportal.hr/lifestyle/sexf...mbinacija.html

Jeste li ikad i biste li ako Vam se pruži prilika? Zanima me mišljenje prije svega našeg muškog (ali i ženskog ) pučanstva.
Reply With Quote
Staro 08.09.2009, 07:12
Arbanaška's Avatar
Arbanaška Arbanaška je odsutan trenutačno
Moderator forvma

Nivo Reputacije: 12
Arbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni dragulj
Uobičajeno

Otvorila si novi thread a nisi dala i svoj doprinos u mišljenju i sad čekaš naše mišljenje......hmmm, ali ajde...Mislim da smo u sličnoj situaciji sobzirom na staž u braku .
U braku sam 25 godina, a nisam se udala za današnja mjerila stara. (23god) Onda sam mislila da je već zadnji rok....glupača...Nije mi žao ni zbog čega ( ne računajući na tragedije koje su nam se događale, ne našom voljom). On je stariji od mene godinu i po. Dakle sad dolazim do odgovora na tvoje pitanje: nemam ga jer nemam to iskustvo. Ali ako se malo zagledam u sebe i razmislim o realnoj situaciji oko nas , čini mi se da su i ove veze ravnopravne sa svima ostalima ukoliko su osnova za njih ljubav, uzajamno povjerenje i poštovanje s velikom dozom strpljenja i tolerancije. Djeluje komplicirano kad se ovako kaže, ali znam da su sve uspješne veze upravo takve. Moje mišljenje o vezama između starije žene i mlađeg muškarca su neutralne. Mislim da se dvoje ljudi vole i da ne treba biti važno kako to izgleda drugima. Ovaj primjer o Demi i Ashtonu je idealan: njih dvoje su jednako lijepi , bogati i uspješni, njihovo tolerancija prema poslu kojim se bave je prirodna i ne postoje barijere za održavanje ovakve veze na duži staž. A da se i među njima mogu dogoditi konflikti-mogu, naravno, pa ljudi su. Nisu roboti.
Da su oni posebni , potvrđuje i činjenica da im je njen bivši muž Bruce kum na vjenčanju i da zajedno izlaze..Meni je to više nego civilizirano i simpatično .
Staro 08.09.2009, 21:10
nolda nolda je odsutan trenutačno
Gost

Nivo Reputacije: 0
nolda je na pravom putu
Uobičajeno

Slažem se s tobom u ovoj temi u potpunosti zato sam je i načela da vidim kako Hrvati dišu.Ja nemam takvih iskustava iz jednostavnog razloga jer mi više imponiraju stariji, muževniji muškarci.Ali tko zna što život nosi...smiley_11
Nikad ne reci, nikad.
Reply With Quote
Staro 08.09.2009, 23:32
JasonKidd's Avatar
JasonKidd JasonKidd je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 7
JasonKidd će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Ja znam da bi vi cure mlađe muškarce ali ništa od toga :smiley_132:
Reply With Quote
Staro 09.09.2009, 06:20
stipe's Avatar
stipe stipe je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Starost: 32
Nivo Reputacije: 10
stipe je potencijalni draguljstipe je potencijalni draguljstipe je potencijalni draguljstipe je potencijalni dragulj
Pošalji poruku ICQ-om za stipe Pošalji poruku preko Skype™ za stipe
Uobičajeno

a ka da je bitko koliko ko ima godina...

pupak uvik na pupak ide
Reply With Quote
Staro 09.09.2009, 07:07
Arbanaška's Avatar
Moderator forvma

Arbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni dragulj
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od stipe Pogledaj poruku
a ka da je bitko koliko ko ima godina...

pupak uvik na pupak ide
Pa nije baš da je pupak bitan...Ima nešto i u glavama, onima gori...:smiley_126:
Neću lagat pa reći da ne vidim mlađe. Vidim i rado pogledam, zapazim kad mi se svidi...a, čuj, što je lipo-lipo je. I cure rado pogledam kad su lipe. Ali, pitanje glasi što mislimo o vezama između starijih žena i mlađih muškaraca. Veze su nešto drugo. Neću ponavljati odgovor. Ukratko: godine nisu važne nego ljubav i poštovanje...
Staro 09.09.2009, 08:56
Taliban's Avatar
Taliban Taliban je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Nivo Reputacije: 11
Taliban ima spektakularnu auruTaliban ima spektakularnu auruTaliban ima spektakularnu auru
Uobičajeno

hmmm..

po uvodnom postu mislio sam da se radi odnosu vezanim samo za seks i ugodu, a arbanaška piše o braku i vezi...

a i sam naslov teme sugerira da su starija žena i mlađi muškarac idealna kombinacija... ali za što? za seks ili za brak?

možemo i o jednom i o drugom...

i evo mog mišljenja, kratkog i jasnog: (gotovo) idealna kombinacija za seks i početke muškog "odrastanja", ali za brak i čvršću vezu njet!
Staro 09.09.2009, 10:06
Maulet's Avatar
Maulet Maulet je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Starost: 31
Nivo Reputacije: 6
Maulet će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Nisan nikad doša' u takvu situaciju...očito na zalazin na mista di ima starijih žena koje traže mlade pastuhe :smiley_163:

Tehnička struka se degradira i spušta. Trgovina i management je ono što se cijeni. Jer smo u 15 godina temeljito deindustrijalizirani. Postali smo preprodavači i konjušari. Klasika. Ali nema veze jer - Imamo Hrvatsku.

Last edited by Maulet; 09.09.2009 at 11:16.
Reply With Quote
Staro 09.09.2009, 10:49
Arbanaška's Avatar
Moderator forvma

Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Taliban Pogledaj poruku
hmmm..

po uvodnom postu mislio sam da se radi odnosu vezanim samo za seks i ugodu, a arbanaška piše o braku i vezi...

a i sam naslov teme sugerira da su starija žena i mlađi muškarac idealna kombinacija... ali za što? za seks ili za brak?

možemo i o jednom i o drugom...

i evo mog mišljenja, kratkog i jasnog: (gotovo) idealna kombinacija za seks i početke muškog "odrastanja", ali za brak i čvršću vezu njet!
I za seks i za brak treba postojati neki kriterij...od osobe do osobe, naravno...
Ja sam prešla na temu brak jerbo je nolda stavila sliku konkretnog para koji su btw u braku... oko nas ima dovoljan broj mladih cura koje se druže sa poprilično starijim likovima...Neke to čine iz čiste ljubavi, neke iz nekih drugih razloga.
Pitanje je glasilo što mislimo o vezi starije žene i mlađeg muškarca, koja su naša iskustva..Pa isto što mislim o bilo kojoj vezi...svaka ima svoje sunčane i kišne dane....I dodajem, idealna veza je ona članovi koje misle da su idealan par...jednostavno...
Staro 09.09.2009, 15:49
GricGric's Avatar
GricGric GricGric je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Nivo Reputacije: 13
GricGric je vrlo dragGricGric je vrlo dragGricGric je vrlo dragGricGric je vrlo dragGricGric je vrlo drag
Uobičajeno

Slažem se s Arbanaškom, sve ovisi o ljudima koji stupaju u tu vezu, o tome koliko se vole ovisit će i koliko i dali će uopće opstati...

Znam čak tri slučaja gdje je muž 10 i više godina mlađi od žene i u sva tri slučaja doživjeli su sretnu duboku starost u ljubavi... U prvom slučaju ona je umrla u osamdeset i nekoj, on, cca 15 god mlađi još uvijek tuguje za njom, u drugom slučaju živi i stari su oboje... Ovaj treći i nije tako duboka starost, ona ima oko 53 on 43, no od mladosti su skupa i koliko se vidi i čuje od susjeda vole se još uvijek...

Mislim da ako je prava ljubav u pitanju godine stvarno nisu važne...
Reply With Quote
Odgovori

Bookmarks

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila postanja
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete slati odgovore
Ne možete slati privitke (attachmente)
Ne možete uređivati Vaše poruke

BB code is Uključeno
Smilies are Uključeno
[IMG] code is Uključeno
HTML kod je Isključen

Prijeđi na Forvm

Vremenska zona je GMT +2. Trenutačno je 23:40 sati.