Web stranice unutar e-zadar grupacije:

eZadar Forvm  

Vrati se   eZadar Forvm > eZadar Forvm - pravila > Vaši prijedlozi i sugestije - FORVM

Vaši prijedlozi i sugestije - FORVM Vaši prijedlozi i sugestije kako bismo postali pravi Forvm na koji se želite uvijek vraćati

Odgovori

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 30.06.2009, 06:24
Ewie's Avatar
Ewie Ewie je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Starost: 26
Nivo Reputacije: 8
Ewie će vrlo brzo postati poznatEwie će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Angel, imaš potpuno pravo, mene isto određena pravila (strogost sve više i više odvlači) a virujem i mnogeee druge :smiley_140:...
Staro 30.06.2009, 06:29
s40c's Avatar
s40c s40c je odsutan trenutačno
Administrator

Nivo Reputacije: 10
s40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svima
Uobičajeno

Još smo novi i zeleni u ovom biznisu, greške se događaju, dolazi do nespretnosti....Meni je ža što sve rišava na ovaj način, ali isto tako znan da će biti bolje :smiley_118:
Staro 30.06.2009, 06:32
Ewie's Avatar
Ewie Ewie je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 8
Ewie će vrlo brzo postati poznatEwie će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od s40c Pogledaj poruku
Još smo novi i zeleni u ovom biznisu, greške se događaju, dolazi do nespretnosti....Meni je ža što sve rišava na ovaj način, ali isto tako znan da će biti bolje :smiley_118:
Valjda lošije neće
Staro 30.06.2009, 06:35
s40c's Avatar
s40c s40c je odsutan trenutačno
Administrator

s40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svima
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Ewie Pogledaj poruku
Valjda lošije neće
A i ti znaš ohrabrit čovika

Bit će bolje, bez brige....Uskoro će velika konferencija za moderatore i administratore pod visokim pokroviteljstvom predsjednika RH na kojoj će biti donijete odluke koje će usmjeriti kvalitetu foruma na bolje
Staro 30.06.2009, 09:17
JasonKidd's Avatar
JasonKidd JasonKidd je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 7
JasonKidd će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Ova tema je otišla krivim putem kao i dobar dio tema na ovom forumu. Ne sudjelujem često u raspravama, ali mislim da je kap prelila čašu i kao administrator foruma odlučio sam se očitovati i napraviti malo reda.

Gospodo članovi foruma, odluka o moderatorstvu na forumu isključivo je u nadležnosti Barbe i osobe koje su postavljene kao moderatori od strane Barbe radeći ono što im je zadatak neizravno predstavljaju i njega i stoga molim da se prema njihovim dužnostima pokaže malo respekta. Prema tome, smatram neprihvatljivim prozivanje moderatora i igru policajca da bi se otkrilo tko je što napravio. Ja znam tko je obrisao temu jer imam pristup log-u foruma, ali neću napisati tko je jer smatram da ukoliko dotični moderator ne želi da se to zna, da ima na to pravo. Ako pak odluči objasniti razloge svojih postupaka, i ta odluka je na njemu samom.

Na kraju da ne bude zabune, moderatori donose odluke prema vlastitoj procjeni koja može ali i ne mora biti ispravna, međutim, kakva god ona bila mora se poštivati. Izrazili ste nezadovoljstvo obrisanom temom i to je u redu, međutim, bilo kakvi daljnji agresivni postupci prema moderatorima neće biti tolerirani.

Rasprava zatvorena.
Zar ne bi bilo pošteno dobiti objašnjenje za što je tema obrisana.
Reply With Quote
Staro 30.06.2009, 09:24
coldplug's Avatar
coldplug coldplug je odsutan trenutačno
Administrator

Starost: 36
coldplug ima spektakularnu aurucoldplug ima spektakularnu aurucoldplug ima spektakularnu auru
Uobičajeno

Još jednom ponavljam, iskazali ste nezadovoljstvo brisanjem teme i to je potpuno u redu. Na vodstvu foruma je da dalje odluči je li brisanje bilo potrebno ili ne, u razgovoru s dotičnim moderatorom koji je to uradio, a nikako nije na vama da se igrate policajca i otkrivate među sobom o kome je riječ kako bi ga mogli linčevati. Tema nije zatvorena zbog žalbe na brisanje, već zbog toga jer je počela prozivka. Zar je bilo kome ovdje potrebno da se osjećaju kao u osinjaku detektiva koji im zuje oko glave cijeli dan?

Ako niste zadovoljni s radom moderatora foruma, izvolite to napisati na PM Barbi. Strogoća na forumu? Ja još nisam vidio nijedan forum koji ima ovoliko slobode kao ovaj. Brisanje i zatvaranje topicka ne znači strogoću, već pokušaj da se uvede red. Red nije strogoća. Već odavna na forumu je nastao kaos i bez moderiranja foruma ovo neće nigdje završiti. Uostalom, kako odgovoriti na provokaciju kad određeni članovi uzmu za pravo da se igraju policajca na račun moderatorskog posla nego strogoćom? Probajte na forum.hr javno prozivati moderatore zbog brisanja pa ćete onda vidjeti što znači strogoća. Na ovom forumu ima ohoho slobode, ali dovođenje nedužnih članova u neugodnu situaciju kao u ovom slučaju, neće biti tolerirano.

@JasonKidd: Ako moderator koji je obrisao odluči objasniti, bit će učinjeno. Ja ne znam njegove razloge.
Reply With Quote
Staro 30.06.2009, 09:47
Maulet's Avatar
Maulet Maulet je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Starost: 31
Nivo Reputacije: 6
Maulet će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Budući da je topik o tzv. "maloljetnim droljicama" bio izrazito neukusno postavljen, odlučio sam se (greškom) na trajno brisanje teme. Žao mi je što su neki izgubili postove, no ista stvar se meni događa na drugim forumima ako mod procijeni da su stvari otišle predaleko i da topiku nije mjesto na forumu.

Kao što je već rečeno u nekim prethodnim postovima, za moje postupke ne odgovaram userima, već prvenstveno adminu i zatim kolegama moderatorima, a nekima od njih sam već objasnio razloge mog postupka.

Tema MOŽE biti ponovno otvorena ukoliko se budete pridržavali pravila (što vrijedi za svaku temu).

Ugodno pisanje i mirno more želim.

Btw pravila ovog foruma su irazito fleksibilna...govorim iz onog malo iskustva što imam u cyber svijetu.

Tehnička struka se degradira i spušta. Trgovina i management je ono što se cijeni. Jer smo u 15 godina temeljito deindustrijalizirani. Postali smo preprodavači i konjušari. Klasika. Ali nema veze jer - Imamo Hrvatsku.

Last edited by Maulet; 30.06.2009 at 09:51.
Reply With Quote
Staro 30.06.2009, 13:13
StanoviZd's Avatar
StanoviZd StanoviZd je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 7
StanoviZd je na pravom putu
Uobičajeno a

nije u redu pobrisati post, ali to je za mene sad u drugom planu.

najviše me zasmetalo bahato i prepotentno ponašanje administratora kad su se ljudi pobunili radi kršenja pravila. frajer je otišao tako daleko da je pisao o nekoj agresiji na moderatore, a jedino je ON agresivno prišao korisnicima ne shvćajući da je on tu zbog korisnika, a ne korisnici radi njega. Ne želim i neću pisati na takvom forumu.

pa eto, uživajte ali bez mene, kako je angel napisala, idem i ja u neke bolje krajeve!

popeye023, talibane, t-mac, davyjones, bilmez, nolda, purgerice i ostali pozdrav do nekog drugog foruma!
STANOVI ZD
Reply With Quote
Staro 30.06.2009, 13:46
coldplug's Avatar
coldplug coldplug je odsutan trenutačno
Administrator

Starost: 36
coldplug ima spektakularnu aurucoldplug ima spektakularnu aurucoldplug ima spektakularnu auru
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od StanoviZd Pogledaj poruku
nije u redu pobrisati post
U redu je, ukoliko moderator smatra da je u redu. Kao što je moderator odgovoran za djelovanje, tako je odgovoran i za nedjelovanje u slučaju neopravdanog propusta, i na njegovoj je savjesti da učini onako kako najbolje umije. On je odlučio obrisati jer je smatrao da se o temi piše na neukusan način i ukoliko je to njegova procjena, a jest, onda je postupio potpuno ispravno.

Quote:
Originalno postano od StanoviZd Pogledaj poruku
najviše me zasmetalo bahato i prepotentno ponašanje administratora kad su se ljudi pobunili radi kršenja pravila. frajer je otišao tako daleko da je pisao o nekoj agresiji na moderatore, a jedino je ON agresivno prišao korisnicima ne shvćajući da je on tu zbog korisnika, a ne korisnici radi njega.
Ne, samo sam stao u obranu napadnutih korisnika:
Quote:
Purgerice ili se praviš da ne znaš ili stvarno ne znaš, ali svi već znaju tko je TA!
Ovo je direktan napad na dvije osobe; na Purgericu i na "TU" za koju ja ne znam tko je, ali kako se pokazalo, s obzirom da je Maulet muško, da je i "TA" osoba optužena za nešto što nije napravila. To jest agresija prema korisnicima foruma (moderatorima ili ne, svejedno) i ja to ne želim dopuštati. Takvih stvari je bilo i prije, ali mislim da je kap prelila čašu i da se takvim osobnim napadima mora stati na kraj.
Reply With Quote
Staro 30.06.2009, 19:42
T-MAC's Avatar
T-MAC T-MAC je odsutan trenutačno
Senior

Nivo Reputacije: 6
T-MAC je na pravom putu
Uobičajeno

Kao prvo tema je fenomenalna i nikako nije krivo postavljena jer ja ne mogu krivo postaviti temu! Kriv je onaj koji ju je obrisao, a što se tiče DRolja one će i nakon brisanja te teme ostati drolje jer su takve i to im je očito jedan genetski marker koji ih obilježeva, za trajno! Nadalje Angel, priča o nekekvom spašavanju tih djevojčica!? Pa Angel jesi li ti uopće pročitala i Shvatila o čemu se tu radi!!! Pa te djevojčice nitko ne zlostavlja u tome je poanta, one se jebu za gucci torbicu, za pisanje domaćeg rada.... One su te koje ¨prodaje¨svoje tijelo i redovito se pojavljuju na obiteljskoj večeri u 20:00. To je poanta jedne savršene teme, koja je na krajnje uvredljiv način izbrisana, a koja je mogla poslužiti kao ogledalo nekim novim Under-age droljicama! Ja sam rekao da te cure poštujem jer barem znaš što možeš očekivati,nisam rekao da to isto i radim.
Živile drolje i živila kraljic! Stanovio ZD poZDrav i ne odustaj tako lako jer pravila su da ih se ruši, da ih se ruši i to sa stilom jer čovjek bez stila zapravo i nije čovik. Peace

Bookmarks

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila postanja
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete slati odgovore
Ne možete slati privitke (attachmente)
Ne možete uređivati Vaše poruke

BB code is Uključeno
Smilies are Uključeno
[IMG] code is Uključeno
HTML kod je Isključen

Prijeđi na Forvm

Vremenska zona je GMT +2. Trenutačno je 13:19 sati.