Web stranice unutar e-zadar grupacije:

eZadar Forvm  

Vrati se   eZadar Forvm > eZadar Forvm - pravila > Vaši prijedlozi i sugestije - FORVM

Vaši prijedlozi i sugestije - FORVM Vaši prijedlozi i sugestije kako bismo postali pravi Forvm na koji se želite uvijek vraćati

Odgovori

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 17.05.2009, 13:38
popey_023's Avatar
popey_023 popey_023 je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Starost: 32
Nivo Reputacije: 7
popey_023 ima spektakularnu aurupopey_023 ima spektakularnu auru
Uobičajeno

Svaka čast, samo tako dalje. Želim ti još puno postova, ali onih pametnih jer u ovih 1237 koliko imaš za sada 90% je običan chat i offtopic na razne teme. Samo tako dalje!
Reply With Quote
Staro 17.05.2009, 14:28
Barba's Avatar
Barba Barba je odsutan trenutačno
Administrator

Starost: 55
Nivo Reputacije: 10
Barba je slavno ukazanje svjetlaBarba je slavno ukazanje svjetlaBarba je slavno ukazanje svjetlaBarba je slavno ukazanje svjetlaBarba je slavno ukazanje svjetla
Pošalji poruku preko Skype™ za Barba
Angry

Quote:
Originalno postano od popey_023 Pogledaj poruku
Svaka čast, samo tako dalje. Želim ti još puno postova, ali onih pametnih jer u ovih 1237 koliko imaš za sada 90% je običan chat i offtopic na razne teme. Samo tako dalje!
Popey, krenuo si dobro s nekoliko primjedbi za razmatranje, ali kasnije si sasvim izgubio busolu i završio vrijeđanjem, što je nedopustivo. Uvažavamo sve promjedbe i bilježimo ih. Očito nisi pročitao neke moje naputke s početka djelovanja forvma. Potraži pa ćeš naći ako te interesira. Ovo je slobodan forvm i zaista nitko nikoga ne prisiljava ni na što. Ako ti se ne sviđa njegov razvoj, sretan ti put. Kao što je Sontula napisala ima ih zaista mnogo i podari svoje vrijeme nekome drugome. Popey iz prethodnog posta nam ne treba ovdje. Sontula je na ovom forvmu otvorila najviše topica i svaki ima smisla i temelj je za dobre diskusije. Ne dopuštam nikome vrijeđanje i omalovažavanje drugih formaša, pa tako ni tebi. Offtopičarenje je u granicama normale i tako će i ostati. Ovo nije niti će biti krut forvm sa strogim pravilima, a ona osnovna se i više nego poštuju. Toliko od mene s napomenom da si za vrijeđanje zaradio žuti karton.
Staro 17.05.2009, 15:18
brajo's Avatar
brajo brajo je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Nivo Reputacije: 6
brajo će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Smatram da se ovakvim načinom rada foruma neće privući novi korisnici željni konkretnih tema i pravih rasprava.Također mislim da nije pravedno imati različite kriterije za moderatore koji uglavnom offtopičare i one koji žele upozoriti na probleme.
Reply With Quote
Staro 17.05.2009, 17:10
popey_023's Avatar
popey_023 popey_023 je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Starost: 32
Nivo Reputacije: 7
popey_023 ima spektakularnu aurupopey_023 ima spektakularnu auru
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od brajo Pogledaj poruku
Smatram da se ovakvim načinom rada foruma neće privući novi korisnici željni konkretnih tema i pravih rasprava.Također mislim da nije pravedno imati različite kriterije za moderatore koji uglavnom offtopičare i one koji žele upozoriti na probleme.

svaka čast
Reply With Quote
Staro 17.05.2009, 17:38
T-MAC's Avatar
T-MAC T-MAC je odsutan trenutačno
Senior

Starost: 26
T-MAC je na pravom putu
Uobičajeno

Meni je čudno da nakon dva tri miseca rada ovoga foruma broj aktivnih članova se smanjuje, zapravo stagnira jer na njemu sudjeluje svaki dan 5-6 istih članova. Zašto je to tako, ne znam ili zapravo znam!?

Bez pravih tema i vriđanja u granicama ¨normale¨neće biti ni novih aktivnih članova i nije tu bitno chatanje i slično jer to po mom sudu ono daje draž određenoj temi, tj. da se nakon prave debate smire strasti i da se napune akululatori za nove bitke već nedostatak prava na osobno mišljenje , odnosno smije se reći i uvažava se samo ono što se želi čuti, a u suprotnom se gotovo diktatorski odma sve želi sasjeći u korijenu i ponovljaju se uzrećice da postoje neki drugi forumi. Kakav je to forum kad se nepoštuje nećije pravo na demokraciju, istu onu za koju danas većina ide glasovati!? Popey je samo konstatirao da je sontula napisala 1230-50 postova i da su off topic, što može biti istina ili ne mora, ali ono je obićna tvrdnja koja je mogla biti izvrstan temelj za ravu žustru debatu na kojoj bi sudjelovali veći broj članova foruma pa bi se vidilo jeli ona u krivu, Ja bih tada sa velikim guštom iznio prilično detaljan elaborat o postovima i djelovanju sontule, ali nažalost popey je dobio opomenu i kartu da potraži drugi forum... Jeli to fer i korekto???
Staro 17.05.2009, 18:22
GricGric's Avatar
GricGric GricGric je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Nivo Reputacije: 13
GricGric je vrlo dragGricGric je vrlo dragGricGric je vrlo dragGricGric je vrlo dragGricGric je vrlo drag
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od T-MAC Pogledaj poruku
Meni je čudno da nakon dva tri miseca rada ovoga foruma broj aktivnih članova se smanjuje, zapravo stagnira jer na njemu sudjeluje svaki dan 5-6 istih članova. Zašto je to tako, ne znam ili zapravo znam!?
Nije ti palo na pamet da možda upravo zbog vrijeđanja članovi i odlaze?
Na početku je ovdje bila samo zafrkancija i samo i isključivo pozitivne teme, pozitivne misli, pozitivni komentari...

Sory, ali meni se ne gleda kako neki nadobudni mladac pljuje po svemu čega se dotakne... Upravo je to razlog zbog kojeg neidem na index naprimjer nego sam došla ovdje...
Puno su mi miliji optimisti, oni koji u svemu vide nešto lijepo... u svemu, pa tako i u oftopičarenju ili nekoj promašenoj temi...

Svatko je pozvan da misli i djeluje pozitivno, nevidim razlog zbog kojeg bi vrijeđanje činilo temu zanimljivom...
Na temi pušenja Purgerica i ja smo se takoreći svađale, ali nismo vrijeđale jedna drugu... to je razmjena mišljenja, a ne ovo kako ti pišeš...

Ako se netko ne slaže s onim šta ja mislim, neću mu odmah reći da (naprimjer) je glup...

Barba je potpuno u pravu, Sontula isto tako...

Last edited by GricGric; 17.05.2009 at 18:24.
Reply With Quote
Staro 17.05.2009, 19:18
Ewie's Avatar
Ewie Ewie je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Starost: 26
Nivo Reputacije: 8
Ewie će vrlo brzo postati poznatEwie će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od GricGric Pogledaj poruku
Nije ti palo na pamet da možda upravo zbog vrijeđanja članovi i odlaze?
Na početku je ovdje bila samo zafrkancija i samo i isključivo pozitivne teme, pozitivne misli, pozitivni komentari...

Sory, ali meni se ne gleda kako neki nadobudni mladac pljuje po svemu čega se dotakne... Upravo je to razlog zbog kojeg neidem na index naprimjer nego sam došla ovdje...
Puno su mi miliji optimisti, oni koji u svemu vide nešto lijepo... u svemu, pa tako i u oftopičarenju ili nekoj promašenoj temi...

Svatko je pozvan da misli i djeluje pozitivno, nevidim razlog zbog kojeg bi vrijeđanje činilo temu zanimljivom...
Na temi pušenja Purgerica i ja smo se takoreći svađale, ali nismo vrijeđale jedna drugu... to je razmjena mišljenja, a ne ovo kako ti pišeš...

Ako se netko ne slaže s onim šta ja mislim, neću mu odmah reći da (naprimjer) je glup...

Barba je potpuno u pravu, Sontula isto tako...
Bome se i ja slažem sa svim što si napisala :smiley_111:
Staro 17.05.2009, 22:28
Srdelica's Avatar
Srdelica Srdelica je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Nivo Reputacije: 8
Srdelica ima spektakularnu auruSrdelica ima spektakularnu auruSrdelica ima spektakularnu auru
Uobičajeno

Evo, ja nisan baš prava osoba za komentirati ča se tiče pravila foruma i općenito same svrhe foruma, zato jer mi je ovo prvi put biti dio jednog, ali zanima me ča ima loše u tome da nakon izricanja svojeg mišljenja, komentara ili rasprave na neku temu, dođe do tog oftopičarenja jeli??
Pa to dođe nekako samo od sebe, neću sad ne odgovoriti nekome mada to ide van teme, ima mesta za sve, neće se potrošit forum
Ča ne služi forvm za to da se ovako virtualno družimo, raspravljamo, "ćakulamo" da nam je zabavno, a ne da moramo miriti svaku rič prije nego je natipkamo!?
Reply With Quote
Staro 18.05.2009, 12:13
ella's Avatar
ella ella je odsutan trenutačno
Senior

ella je na pravom putu
Uobičajeno

U potpunosti se slažem i sa Sontulom i Barbom,pa onda naravno i Grickom i Ewie i Srdelicom.Sjetimo se samo kako je bilo prije forvma,ćakulali smo tamo di smo osjetili da možemo i da se neće pljucati po svakoj našoj rečenici,a sad kad imamo napokon ovaj NAŠ forvm bilo bi strašno bezobrazno držati se strogo samo te jedne određene teme.Pa ljudi smo,razgovaramo,komentiramo,i svakog neka tema potakne da napiše i nešto drugo dakle,taj bajni offtopic,pa neka,zašto ne????Ja nisam baš puno na netu i kad vidim da nema tema na koju imam što reći,odem lipo dalje.Tako,kome se ne sviđa ne mora tu ni biti,ali sigurno onda ne smije vrijeđati one kojima je tu lipo i koji sa teme grudnjaka krenu na tange.
Staro 18.05.2009, 12:39
Arbanaška's Avatar
Arbanaška Arbanaška je odsutan trenutačno
Moderator forvma

Nivo Reputacije: 12
Arbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni dragulj
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od T-MAC Pogledaj poruku
Ja sam svojedobno dobia nepravedne kartone, ali razum je pobijedia zavist i izbrisano je sve! Samo ne znam jeli se briše samo velikim magovima ili svima???
O pravedno/nepravednim kartonima ćemo ubuduće raspraviti bez upetljavanja ostalih forumaša, dakle samo moderator : određeni kartoniran ili baniran forumaš ..Ako sam ja taj moderator, može i na privatne poruke ako mora....Za to postoji ovaj konkretni topik za pritužbe na ban....

Quote:
Originalno postano od popey_023 Pogledaj poruku
Evo da napisem nesto, posto me par stvari poprilicno nervira i sve manje volje imam posjecivati i sudjelovati na forumu dok je ovakva zbrka.

Najprije od svega cemu dva gotovo identicna podforuma?
- Vaši prijedlozi i sugestije
- Prijedlozi i kritike

Pozdrav :smiley_121:
Slažem se s tobom ako je to jedan od konstruktivnih savjeta kako poboljšati druženje na forumu....
Svojim primjerom trebamo pokazati kako se valja ponašati....Nastojat ću se voditi ovom idejom.

Glede dva indentična podforuma mogu reći slijedeće, samo s moga stanovišta: Prvi koji se nalazi ispod pravila je podforum na kojem predlažemo nove podforume ili nešto promotivno, a onaj kraj treša (možda će se naći i bolje mjesto za njega) bi trebaoo biti podforum za "kažnjene" tj banirane i kartonirane....Za ovog drugog se nadam da će imati što manje korisnika...:smiley_126:
U svakom slučaju, mislim da nam je svima bolje taštinu ostaviti negdje na tajnom mjestu a forvm bi nas trebao opuštati i veseliti...prihvatimo da i drugi imaju svoje mišljenje s kojim se mi ne moramo slagati ali to nas treba obogaćivati a ne ljutiti...na kraju, uvijek postoji opcija ignore koju toplo preporučujem nervoznima i nestrpljivima....:smiley_126:
Voli vas vaša A.:smiley_121:

Bookmarks

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila postanja
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete slati odgovore
Ne možete slati privitke (attachmente)
Ne možete uređivati Vaše poruke

BB code is Uključeno
Smilies are Uključeno
[IMG] code is Uključeno
HTML kod je Isključen

Prijeđi na Forvm

Vremenska zona je GMT +2. Trenutačno je 02:00 sati.