Web stranice unutar e-zadar grupacije:

eZadar Forvm  

Vrati se   eZadar Forvm > Zadarske ćakule > Novosti

Novosti Vijesti i novosti iz Zadra, Hrvatske, Svijeta...

Odgovori

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 15.04.2011, 19:35
Atena's Avatar
Atena Atena je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Starost: 33
Nivo Reputacije: 7
Atena ima spektakularnu auruAtena ima spektakularnu auru
Uobičajeno

Mene samo zanima - gdje su bili svi ovi koji nam sad dijele "pravdu" kad nam je padalo po glavama.....onda ih nije brinulo ni zanimalo što se ovdje događa..plemenski ratovi, kako se sudac izrazio čitajući presudu :"dugogodišnje tenzije"...smatram da su ovo političke i interesne igre, naročito obzirom na naše ciljanje ulasku u EU. Nema ovo veze sa zločinima i kaznama.

Bush npr nikad neće sjesti pred te suce..to smo i mi sami ratificirali...makar smo svi javno gledali snimke mučenja u Guantanamu, ubijanje klinaca iz helikoptera itd,itd.....prema tome, taj sud tamo veze nema sa pravom....nego sa politikom.
Staro 15.04.2011, 20:35
Kiki's Avatar
Kiki Kiki je odsutan trenutačno
Junior

Starost: 27
Nivo Reputacije: 6
Kiki će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Atena Pogledaj poruku
Mene samo zanima - gdje su bili svi ovi koji nam sad dijele "pravdu" kad nam je padalo po glavama....

....taj sud tamo veze nema sa pravom....nego sa politikom.
Di su bili, tu negdi, mirno gledali kako se ubijamo. Tad nisu ni prstom mrdnuli, a sad dijele "pravdu". Žrtva postala zločinac. Žalosti..

Edit: a sve što su srbi nama napravili je zaboravljeno, Škabrnja: ubijanje nedužnih ljudi, staraca koje su gazili tenkovima, zarobljene žene i djeca koje bi četnik (kako je rekao taj dan u benkovcu) sve u plinsku komoru. Za plakati od muke.

Last edited by Kiki; 15.04.2011 at 20:41.
Reply With Quote
Staro 15.04.2011, 22:17
bren's Avatar
bren bren je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 11
bren je vrlo dragbren je vrlo dragbren je vrlo dragbren je vrlo dragbren je vrlo drag
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od s40c Pogledaj poruku
Kolumna našeg Barbe. Obavezno štivo:

http://www.ezadar.hr/clanak/osudeni-...ackom-pothvatu
Potpis.

Najgore je to sto ce u svim povijesnim knjigama i udzbenicima u citavom svijetu pisati kako su Hrvati bili zlocinci Za vijeke vjekova.

Quote:
Mene samo zanima - gdje su bili svi ovi koji nam sad dijele "pravdu" kad nam je padalo po glavama.....onda ih nije brinulo ni zanimalo što se ovdje događa..
Nije bas da ih nije zanimalo. Svaki rat do sada je bio planiran i namjesten od njih da bi postigli to sto zele. Uvijek ista ekipa profitira od svakog rata

Quote:
...smatram da su ovo političke i interesne igre, naročito obzirom na naše ciljanje ulasku u EU. Nema ovo veze sa zločinima i kaznama...

...prema tome, taj sud tamo veze nema sa pravom....nego sa politikom.
Potpis.
Staro 15.04.2011, 23:53
jelenazd-usa's Avatar
jelenazd-usa jelenazd-usa je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

jelenazd-usa je vrlo dragjelenazd-usa je vrlo dragjelenazd-usa je vrlo dragjelenazd-usa je vrlo drag
Uobičajeno

Na vješalima. Suha kao prut.
Na uzničkome zidu. Zidu srama.
Pod njome crna zločinačka jama,
Ubijstva mjesto, tamno kao blud.
Ja vidjeh negdje ladanjski taj skut,
Jer takvo lice ima moja mama,
A slične oči neka krasna dama:
Na lijepo mjesto zaveo me put!
I mjesto nje u kobnu rupu skočih
I krvavim si njenim znojem smočih
Moj drski obraz kao suzama.
Jer Hrvatsku mi moju objesiše,
Ko lopova, dok njeno ime briše,
Za volju ne znam kome, žbir u uzama!

Staro 16.04.2011, 01:22
s40c's Avatar
s40c s40c je odsutan trenutačno
Administrator

Nivo Reputacije: 10
s40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svima
Uobičajeno

Bravo, Jelena...Prigodnije nije moglo...

Btw, pliz stavi neku sliku u avatar, čini mi se puno vedrije tako
Staro 16.04.2011, 01:51
jelenazd-usa's Avatar
jelenazd-usa jelenazd-usa je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

jelenazd-usa je vrlo dragjelenazd-usa je vrlo dragjelenazd-usa je vrlo dragjelenazd-usa je vrlo drag
Uobičajeno

Sili mi, zaboravila sam staviti ime i autora pjesme - '1909', Antun Gustav Matoš.

p.s. okeeee, stavim je...

Last edited by jelenazd-usa; 16.04.2011 at 01:54.
Reply With Quote
Staro 16.04.2011, 09:43
s40c's Avatar
s40c s40c je odsutan trenutačno
Administrator

s40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svima
Uobičajeno

E sad si mi cool

Proša je cili dan, a tuga i ljutnja me još ne prolaze...
Staro 16.04.2011, 18:24
Gioia's Avatar
Gioia Gioia je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Nivo Reputacije: 12
Gioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetla
Uobičajeno

I meni još obraz bridi od ove jučerašnje pljuske...

Što očekujete u nastavku? Za koliko će smanjiti kaznu?
Staro 16.04.2011, 20:39
mjesecar's Avatar
mjesecar mjesecar je odsutan trenutačno
Junior

Nivo Reputacije: 4
mjesecar će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Gioia Pogledaj poruku
Što očekujete u nastavku? Za koliko će smanjiti kaznu?
ja mislim da ce kaznu čak i smanjit ali one najbitnije točke optužnice ce ostat.. udruženi zločinacki pothvat itd. Uglavnom cilj je optužit Hrvatsku. Čista politika. Srbija je politički jako dobro odradila svoj dio posla za razliku od ovih naših retardiranih političara pička im materina kad tako moran reci.
Iskreno do sad nikad nisam previse volia srbe ali sam bia za pomirbu, suživot, suradnju itd. ali nakon ove predsude više nisam jer... u svakom narodu ima zlih ljudi pa tako i u hrvatskom ali stvarno mislim da je srbima ko narodu u kolektivnoj svijesti nešto što mi se nikako ne sviđa i što mi je odvratno i odurno. Super s tobon dok imaju od toga koristi a onda te zakolju s leđa. Uvijek su imali cilj da sjedine sve srbe, od dalje prošlosti, do miloševica koji je to radia ratom, pa u novije vrijeme politikom. A naši političari ugošcuju njihove tadića itd. i ližu im guzice. Onog mesica bi nabia na kolac i stavia na trg bana jelačića pa nek vidi kako je to, kao što je on nabia Hrvatsku na kolac sa transkriptima i svojom politikom.
Ovom predsudom znaci svi branitelji su zločinci, cijela Oluja je zločinački podhvat, tuđman, šušak i bobetko su glavni zločinci, znači i cijeli domovinski rat je jedan veliki zločin, današnja Hrvatska se izjednačava sa NDH. Neka ukinu Hrvatsku i pripoje nas srbiji, ipak su naša brača srbi napokon zaslužili da dobiju svoju veliku srbiju, nakon toliko stolječa patnje i stradanja od strane zločinačkog hrvatskog naroda koji stolječima ugnjetava jadne srbe i ne da im pravo na njihov teritorij. Neka eshumiraju Tuđmana i osude ga na smrt vješanjem da ga smrt ne oslobodi od predsude, možda ce onda pravda biti zadovoljena. Evo sad ce hag prestat sa radom.. A što je sa Vukovarom, Škabrnjom, itd??? Šljivančaninu 10 god? dabog da svi gorili u paklu.
Ali za tjedan dana ce se sve ovo zaboravit i lipo ce naše ovce od ljudi slušat cajke i gledat big brother i svi zadovoljni.
Reply With Quote
Staro 16.04.2011, 22:44
DUJeZadar's Avatar
DUJeZadar DUJeZadar je odsutan trenutačno
Moderator forvma

Starost: 28
DUJeZadar je vrlo dragDUJeZadar je vrlo dragDUJeZadar je vrlo dragDUJeZadar je vrlo drag
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od mjesecar Pogledaj poruku
ja mislim da ce kaznu čak i smanjit ali one najbitnije točke optužnice ce ostat.. udruženi zločinacki pothvat itd. Uglavnom cilj je optužit Hrvatsku. Čista politika. Srbija je politički jako dobro odradila svoj dio posla za razliku od ovih naših retardiranih političara pička im materina kad tako moran reci.
Iskreno do sad nikad nisam previse volia srbe ali sam bia za pomirbu, suživot, suradnju itd. ali nakon ove predsude više nisam jer... u svakom narodu ima zlih ljudi pa tako i u hrvatskom ali stvarno mislim da je srbima ko narodu u kolektivnoj svijesti nešto što mi se nikako ne sviđa i što mi je odvratno i odurno. Super s tobon dok imaju od toga koristi a onda te zakolju s leđa. Uvijek su imali cilj da sjedine sve srbe, od dalje prošlosti, do miloševica koji je to radia ratom, pa u novije vrijeme politikom. A naši političari ugošcuju njihove tadića itd. i ližu im guzice. Onog mesica bi nabia na kolac i stavia na trg bana jelačića pa nek vidi kako je to, kao što je on nabia Hrvatsku na kolac sa transkriptima i svojom politikom.
Ovom predsudom znaci svi branitelji su zločinci, cijela Oluja je zločinački podhvat, tuđman, šušak i bobetko su glavni zločinci, znači i cijeli domovinski rat je jedan veliki zločin, današnja Hrvatska se izjednačava sa NDH. Neka ukinu Hrvatsku i pripoje nas srbiji, ipak su naša brača srbi napokon zaslužili da dobiju svoju veliku srbiju, nakon toliko stolječa patnje i stradanja od strane zločinačkog hrvatskog naroda koji stolječima ugnjetava jadne srbe i ne da im pravo na njihov teritorij. Neka eshumiraju Tuđmana i osude ga na smrt vješanjem da ga smrt ne oslobodi od predsude, možda ce onda pravda biti zadovoljena. Evo sad ce hag prestat sa radom.. A što je sa Vukovarom, Škabrnjom, itd??? Šljivančaninu 10 god? dabog da svi gorili u paklu.
Ali za tjedan dana ce se sve ovo zaboravit i lipo ce naše ovce od ljudi slušat cajke i gledat big brother i svi zadovoljni.
o bože znao sam da još ima ljudi koji znaju napisati lijep post i izraziti ono što im je u duši.za dio s mesićom dao bih ti nobelovu nagradu.dvi.naravno ne samo to nego sve skupa.bog te blagoslovija.
nadalje ne želim se ubacivati u raspravu ali i sam si rekao ti kao i svi ljudi dobre volje koji žele suživot sa srbima i ovo i ono (ili si to želio) ne shvaćaju da su nas srbi dosad prejebali nekoliko puta u povijesti i uvik se triba dogoditi nešto veliko i katastrofično da bi to svakoj generaciji doprlo do mozga.u međuvremenu kad ljude na to upozoravaš smatran si zatucanim ratnohuškačkim fašistom i ta se vremenska petlja neprestano ponavlja. ne govorim o potrebi mržnje prema njima ali pristupati im kao zvijeri koja te već ugrizla nekoliko puta(prema europskim silama i prema srbima).vjerovati im ne triba nikad poput slipih kvazi liberalnih kobajage pacifističkih medija i mase ljudi u hrvatskoj.koliko puta triba popušiti iste fore srba i naprednih europejaca?kako ih nije sram suditi hrvatskoj opljačkali su pola svita gospoda englezi.da imaju srama počinili bi harakiri odavna.na kraju pozdrav svima njima iz "prekomjerno granatiranog" knina kako je rekao jedan pametan čovik.tamo se vijori zastava slobode.

Last edited by DUJeZadar; 16.04.2011 at 23:06.
Reply With Quote
Odgovori

Bookmarks

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila postanja
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete slati odgovore
Ne možete slati privitke (attachmente)
Ne možete uređivati Vaše poruke

BB code is Uključeno
Smilies are Uključeno
[IMG] code is Uključeno
HTML kod je Isključen

Prijeđi na Forvm

Vremenska zona je GMT +2. Trenutačno je 02:38 sati.