Web stranice unutar e-zadar grupacije:

eZadar Forvm  

Vrati se   eZadar Forvm > Zadarske ćakule > Gastro kantun

Gastro kantun Iz naših kužina širi se neodoljiv miris. Imate neki dobar recept, savjet? Podijelite ga s drugima ili nas pozovite da kušamo

Odgovori

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 15.03.2010, 09:58
popey_023's Avatar
popey_023 popey_023 je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Starost: 32
Nivo Reputacije: 7
popey_023 ima spektakularnu aurupopey_023 ima spektakularnu auru
Uobičajeno Tajlandski restoran

i tako samo sto nismo dobili Tajlandski restoran u Zd-u...ako niste skuzili to je ona novo obnovljena kamena kuca nasuprot ljekarne na sfingi.

bas me zanima za koliko ce propasti i zatvoriti..lol
Reply With Quote
Staro 15.03.2010, 10:08
Taliban's Avatar
Taliban Taliban je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Nivo Reputacije: 11
Taliban ima spektakularnu auruTaliban ima spektakularnu auruTaliban ima spektakularnu auru
Uobičajeno

jedino ih može spasiti ako uvezu i tajlandske plesačice
Staro 15.03.2010, 11:52
stipe's Avatar
stipe stipe je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Starost: 32
Nivo Reputacije: 10
stipe je potencijalni draguljstipe je potencijalni draguljstipe je potencijalni draguljstipe je potencijalni dragulj
Pošalji poruku ICQ-om za stipe Pošalji poruku preko Skype™ za stipe
Uobičajeno

a masazerke?
Reply With Quote
Staro 15.03.2010, 16:53
Ratatouille's Avatar
Ratatouille Ratatouille je odsutan trenutačno
Kadet

Nivo Reputacije: 0
Ratatouille je na pravom putu
Pošalji poruku preko MSN-a za Ratatouille Pošalji poruku preko Skype™ za Ratatouille
Uobičajeno

A sudeći po našim ljudima neće se sigurno baš održati. Imao sam priliku vidjetiti neke naše ljude kako u dalekom svijetu reagiraju na nove stvari, tipa hrana. Tko je vidio probati nešto novo. Tko zna možda i budu dobri. Prije par mjesec sam i vidio oglas gdje su tražili kuhare sa znanjem tajlandske kuhinje.
Reply With Quote
Staro 15.03.2010, 16:57
DavyJones's Avatar
DavyJones DavyJones je odsutan trenutačno
Meštar od forvma

Nivo Reputacije: 6
DavyJones će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

ako budu cijenom odgovarali kvaliteti sigurno ce opstati..
Staro 15.03.2010, 17:03
Ratatouille's Avatar
Kadet

Pošalji poruku preko MSN-a za Ratatouille Pošalji poruku preko Skype™ za Ratatouille
Uobičajeno

Treba poći probati pa viditi. Tajlandska kuhinja mi se čini fina, maštovita jela, a sad tko tu radi i kako radi...?
Ja bi otišao probati, a koga povesti sa sobom, kad ovi oko mene na sam spomen nečeg novog i ovako "egzotičnog" okrecu ocima.

Last edited by Ratatouille; 15.03.2010 at 17:05.
Reply With Quote
Staro 15.03.2010, 17:05
s40c's Avatar
s40c s40c je odsutan trenutačno
Administrator

s40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svimas40c je ime poznato svima
Uobičajeno

Ma naš mentalitet je u ku*cu. Nemoramo mi jesti u tim restoranima (tajlandskim, kineskim, indijskim, whatever) ali ih MORAMO održati u našem gradu zbog turističke ponude. Svi uvik revu, ajme ča ćemo tin fureštima davat da jidu kinesku hranu, najist ćemo mi njih manulama i srdelama pa će jin bit dobro. E pa nećemo ih najist ničin što oni ne žele. Ako se turist želi kupati negdi di ima usput za poisti tajlandsku i kinesku hranu, on će otići tamo a nas će ostaviti da grcamo u našim manulama i inćunima praznih džepova dok će nam Crna Gora, Malta, Cipar i Albanija otimati turiste jednog po jednog. Zato kažem, sačuvajmo te restorane radi različitosti gastronomske ponude i pomognimo im da oni pomognu nama obogaćivanjem turističke ponude. Prošla su vrimena kad su turisti dolazili okupati se, viditi sunca i đirati pedalinom. Oni bi tili u nekom ugodnom ambijentu potrošiti koji euro na hranu koja njima paše a mi im to već godinama odbijamo pružiti, a tili bi živiti od turizma. E pa ne ide to tako. Zato je, ako se mene pita, otvorenje tajlandskog restorana jedan veliki plus i nadam se da će što duže opstati.
Staro 15.03.2010, 17:06
bren's Avatar
bren bren je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

bren je vrlo dragbren je vrlo dragbren je vrlo dragbren je vrlo dragbren je vrlo drag
Uobičajeno

Mogu vam reci da je tajlandska kuhinja zdrava i ukusna, sa puno povrca, zacina, tofu... Imaju i dosta ljutih jela, ali ljutina prodje ubrzo nakon jela (iako dok jedes mislis da ce ti jezik danima biti mrtav). Nakon obilnog obroka covjek brzo postane fit, pun snage.

Ne znam kako ce kuhari u ovom restoranu kuhati, ali budu li spremali sve svjeze i higijenski, mogao bi restorancic dobro ici. U Njemackoj i Nizozemskoj su tajlandski restorani uvijek dobro posjeceni.
Staro 15.03.2010, 17:08
Gioia's Avatar
Gioia Gioia je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Nivo Reputacije: 12
Gioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetla
Uobičajeno

Ja bih baš volila otići u taj restoran kad se otvori, jer još nisam probala thai hranu. Samo se nadam da će cijene bit pristupačne. I želim mu što duži život!
Staro 15.03.2010, 17:16
Ratatouille's Avatar
Kadet

Uobičajeno

Pa i meni je drago da se nešto novo otvara, a i slažem se sa s40c u vezi mentaliteta. Bilo bi dobro da se restoran održi, da hrana bude fina i cijene pristupačne.
Reply With Quote
Odgovori

Bookmarks

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila postanja
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete slati odgovore
Ne možete slati privitke (attachmente)
Ne možete uređivati Vaše poruke

BB code is Uključeno
Smilies are Uključeno
[IMG] code is Uključeno
HTML kod je Isključen

Prijeđi na Forvm

Vremenska zona je GMT +2. Trenutačno je 09:03 sati.