Web stranice unutar e-zadar grupacije:

eZadar Forvm  

Vrati se   eZadar Forvm > Zadarske ćakule > Zabava > Glazba i ples

Glazba i ples Što se sluša danas i što se slušalo nekad. Imate li i vi dvi live noge za ples?

Odgovori

Opcije Teme Način Prikaza
Staro 09.04.2009, 08:33
Arbanaška's Avatar
Arbanaška Arbanaška je odsutan trenutačno
Moderator forvma

Nivo Reputacije: 12
Arbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni dragulj
Uobičajeno Ples: plesanje ili đipanje

...kako vi zovete te pokrete? naime, meni je smiješno kako neki svoje kretanje u nekakvom samo njima čujnom ritmu , zovu ples...I još ti kažu: al sam se sinoć na piru/novoj godini, /proslavi/maturalnom/ kakogod naplesa/la...wtf?smiley_132
Za mene je ples umijeće, da se naučiti...Postoje pravila za razne ritmove, glazbu, koji su pokreti za koji ples...A jednako mi je tako zabavno kad se pojavi neki nadobudni par koji svoje inovacije ističu kao uigranost u plesu...
Ne zanm jeste li ih vi sreli, ja jesam...Pri tome ne mislim na parove kojima se vidi da su završili neki tečaj ili kojima se vidi da im je svaki korak u ritmu, pravilu i da ih je divota gledati... :smiley_115: :smiley_111:
Mislite li vi da je "plesanje sentiša" plesanje? Ja ne...Volim ga jednao kako i vi, ali, molim vas, pa sentiš je ništa drugo nego vrtenje oko svoje osi u određenom ritmu...a tek ono razbacivanje i mlataranje rukama u disko stilu...haha..Molim vas, utješite me..olakšajte mi i objasnite mi taj fenomen? Ili ja pretjerujem.. :smiley_150:

Ne rade smajlići i veličina fonta??? ovo nisu smajlići koje sam upisala???(ups evo, večeras rade...Ima li smisla ondas ovaj edit?)

Last edited by Arbanaška; 09.04.2009 at 21:20.
Reply With Quote
Staro 09.04.2009, 08:59
Sontula Sontula je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 0
Sontula će vrlo brzo postati poznatSontula će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Arbanaška Pogledaj poruku
...kako vi zovete te pokrete? naime, meni je smiješno kako neki svoje kretanje u nekakvom samo njima čujnom ritmu , zovu ples...I još ti kažu: al sam se sinoć na piru/novoj godini, /proslavi/maturalnom/ kakogod naplesa/la...wtf?smiley_132
Za mene je ples umijeće, da se naučiti...Postoje pravila za razne ritmove, glazbu, koji su pokreti za koji ples...A jednako mi je tako zabavno kad se pojavi neki nadobudni par koji svoje inovacije ističu kao uigranost u plesu...
Ne zanm jeste li ih vi sreli, ja jesam...Pri tome ne mislim na parove kojima se vidi da su završili neki tečaj ili kojima se vidi da im je svaki korak u ritmu, pravilu i da ih je divota gledati... smiley_115 smiley_111
Mislite li vi da je "plesanje sentiša" plesanje? Ja ne...Volim ga jednao kako i vi, ali, molim vas, pa sentiš je ništa drugo nego vrtenje oko svoje osi u određenom ritmu...a tek ono razbacivanje i mlataranje rukama u disko stilu...haha..Molim vas, utješite me..olakšajte mi i objasnite mi taj fenomen? Ili ja pretjerujem.. smiley_150

Ne rade smajlići i veličina fonta??? ovo nisu smajlići koje sam upisala???
Malkice pretjeruješ. Pusti narod neka uživa. Sve ima svoje.Kad bi morali svi plesati samo prema pravilima, ne bi niko plesa.Muškarce je i ovako teško nagovoriti na ples.
Reply With Quote
Staro 09.04.2009, 21:17
Arbanaška's Avatar
Moderator forvma

Arbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni draguljArbanaška je potencijalni dragulj
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Sontula Pogledaj poruku
Malkice pretjeruješ. Pusti narod neka uživa. Sve ima svoje.Kad bi morali svi plesati samo prema pravilima, ne bi niko plesa.Muškarce je i ovako teško nagovoriti na ples.
:smiley_132:

Pa pretjerujem, nego...A možda zato dečki ni ne plešu rado kad vide kako se curke krevelje bezveze...:smiley_132:
Dobro, ajde...opet pretjerujem, ai zna se što mislim :smiley_138:
Staro 09.04.2009, 22:12
Sontula Sontula je odsutan trenutačno
Veliki meštar od forvma

Nivo Reputacije: 0
Sontula će vrlo brzo postati poznatSontula će vrlo brzo postati poznat
Uobičajeno

Quote:
Originalno postano od Arbanaška Pogledaj poruku
:smiley_132:

Pa pretjerujem, nego...A možda zato dečki ni ne plešu rado kad vide kako se curke krevelje bezveze...:smiley_132:
Dobro, ajde...opet pretjerujem, ai zna se što mislim :smiley_138:
Sve 5!:smiley_117:
Reply With Quote
Staro 10.04.2009, 09:48
Gioia's Avatar
Gioia Gioia je odsutan trenutačno
Čudo od forvmaša

Gioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetlaGioia je slavno ukazanje svjetla
Uobičajeno

Ja se volim neartikulirano razbacati
Staro 10.04.2009, 21:16
Arbanaška's Avatar
Moderator forvma

Uobičajeno

Da..i ja isto ..ali u svoja četiri zida ....:nema smajlića: pet:

Ne mogu zato reći da plešem..no? O tome i govorim...Što fali malo artikuklirati svoje pokrete i izraziti se plesom...a da ne bude smiješno...Znaš kako zna da je smiješno? Kad isključuiš zvuk, zatvoriš uši i gleda kako se ljudi koprcaju...e, onda to stvarno ne bude ples...:jako se smijem: ucam od smijeha:: ne tebi: :migam ti: :Ne se ljutiš:
Staro 10.04.2009, 21:32
T-MAC's Avatar
T-MAC T-MAC je odsutan trenutačno
Senior

Starost: 26
Nivo Reputacije: 6
T-MAC je na pravom putu
Uobičajeno

kaže sontula da je ¨muškarce i ovako teško natirati na ples¨! NE slažem se! Sve zavisi kakva je ona s kojom se mora plesati! :smiley_115: :smiley_115:

Bookmarks

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila postanja
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete slati odgovore
Ne možete slati privitke (attachmente)
Ne možete uređivati Vaše poruke

BB code is Uključeno
Smilies are Uključeno
[IMG] code is Uključeno
HTML kod je Isključen

Prijeđi na Forvm

Vremenska zona je GMT +2. Trenutačno je 01:41 sati.